W poniedziałek 21 października 2021 r. druhowie z naszej jednostki na zaproszenie Niepublicznego Przedszkola „Happy Kids” wzięli udział w Dniach Otwartych tej placówki.

Nasza jednostka zawsze otwarta jest współpracę i bez wahania zgodziliśmy się wziąć udział w Dniach Otwartych u naszych sąsiadów tj. przedszkola „Happy Kids”. Do dzieci udaliśmy się średnim samochodem ratowniczo-gaśniczym MAN.

Zainteresowanie samochodem i sprzętem, który się na nim znajduje było ogromne, a największą frajdą dla milusińskich była możliwość lania wody z węża strażackiego. Uśmiech od ucha do ucha na twarzach dzieci wywołała tęcza, która pojawiała się, gdy tylko woda zaczęła się lać.

Za świetną współpracę przy naszym pokazie dziękujemy bardzo grupie animacyjnej „Zwariowani”. Całej załodze przedszkola „Happy Kids” dziękujemy za zaproszenie i świetną współpracę. Już teraz możemy powiedzieć, że z dziećmi zobaczymy się w maju z okazji Dnia Strażaka.