Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica - OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Ostrzeżenia pogodowe:  

Mapa ostrzeżeń dla Polski

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
304189
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.

   

Artykuły

Zdarzenie 5/2019 - zerwany dach na garażu w Moszczenicy

Szczegóły
Wybierz tekst:

W poniedziałek 11 marca 2019r. o godz. 10.52 jednostka OSP Moszczenica została zadysponowana do usunięcia skutków miejscowego zagrożenia w postaci zerwanego dachu na garażu na ul. Krakowskie w Moszczenicy, w skutek nocnych wichur.

W działaniach udział brał 1 zastęp OSP Moszczenica (GBA Man) w składzie: Patryk Brach, Wioleta Brach, Damian Markowicz, Krzysztof Markowicz, Jakub Smoleń, Adam Stec.

   

ziemia

   
daniel
grzesiek
krzysiek
marek
przemek
rafa
romek
stasia
tomek
wojtek
   
   
© OSP Moszczenica 2009-2014