Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica - OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Ostrzeżenia pogodowe:  

Mapa ostrzeżeń dla Polski

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
304204
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

   

Artykuły

Zdarzenie 1/2019 - zerwana dachówka z dachu

Szczegóły
Wybierz tekst:

zerwany dach 2019W niedzielę 10 marca 2019r. o godz. 12.35 jednostka OSP Moszczenica została zadysponowana do likwidacji miejscowego zagrożenia związanego z zerwaniem dachówki z budynku gospodarczego w Moszczenicy na ulicy Gorlickiej (nieopodal remizy) w skutek silnych podmuchów wiatru.

W działaniach udział brały dwa zastępy OSP Moszczenica - GBA Man i SLRt Renault, w obsadzie: Patryk Brach, Paweł Dobek, Rafał Dobek, Damian Markowicz, Paweł Mruk, Jakub Olszowski, Daniel Skrobot, Jakub Smoleń, Adam Stec, Radosław Szymański, Bartłomiej Zastępa.

Przybyli na alarm, lecz nie uczestniczyli w działaniach: Tomasz Kupiec, Krzysztof Markowicz, Przemysław Wszołek.

Foto - www.moszczenica.info

   

ziemia

   
daniel
grzesiek
krzysiek
marek
przemek
rafa
romek
stasia
tomek
wojtek
   
   
© OSP Moszczenica 2009-2014