OSP Moszczenica - OSP Moszczenica

Eliminacje Szkolne OTWP 2019 za nami

Tuż po feriach zimowych, z inicjatywy Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy, we wszystkich szkołach na terenie Gminy Moszczenica przeprowadzono Eliminacje Szkolne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". W eliminacjach udział wzięło łącznie 62 uczestników, z czego 35 w grupie I (klasy 1-6 szkoły podstawowej) oraz 27 w grupie II (klasy 7-8 szkoły podstawowej i 3 klasa gimnazjum). Poniżej lista laureatów, którzy wezmą udział w Eliminacjach Gminnych OTWP.

W Eliminacjach Szkolnych OTWP w szkołach na terenie Gminy Moszczenicy udział wzięło:
- Zespół Szkół w Moszczenicy - 56 uczniów w tym: grupa I - 35 uczniów, grupa II - 21 uczniów
- Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Staszkówce - 6 uczniów w tym: grupa I - 0 uczniów, grupa II - 6 uczniów.

Autorami pytań konkursowych byli druhowie OSP Moszczenica, którzy przekazali do wszystkich szkół komplet dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia konkursu. Kolejny rok z rzędu zmagania udało się przeprowadzić dzięki dobrej współpracy z dyrekcjami szkół w Moszczenicy i Staszkówce a także z Zarządem OSP Staszkówka.

Zespół Szkół w Moszczenicy
GRUPA I (uczniowie klas 1-6 szkoły podstawowej)
1 miejsce - Zuzanna Stec
2 miejsce - Alina Brach