OSP Moszczenica - OSP Moszczenica

OSP Moszczenica grała z WOŚP 2019

Podczas 27 gorlickiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przeprowadzonego w niedzielę 13 stycznia b.r. druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy ponownie dali o sobie znać, zabezpieczając zorganizowanego na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach "Kręciołka".

Kręciołek, to nic innego jak pokaz sprawności i treningów kierowców samochodów rajdowych. Strażacy OSP Moszczenica, jako jedyna jednostka nieprzerwanie od samego początku organizacji kręciołka czuwa nad jego bezpieczeństwem.

W tej edycji druhowie z Moszczenicy czuwali wspólnie ze strażakami z OSP Dominikowice.