Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
Młodzi druhowie z Moszczenicy na VI Wojewódzkim Zlocie MDP w Wieliczce - OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Ostrzeżenia pogodowe:  

Mapa ostrzeżeń dla Polski

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
308094
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

   

Aktualności

Młodzi druhowie z Moszczenicy na VI Wojewódzkim Zlocie MDP w Wieliczce

Ocena użytkowników:  / 0
Szczegóły
Wybierz tekst:

Ośmioosobowa reprezentacja Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działającej przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy wraz z dwoma opiekunami a także druhami z MDP OSP Gładyszów, MDP OSP Rożnowice i MDP OSP Wójtowa wzięła udział w VI Zlocie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Województwa Małopolskiego, który zorganizowany został w sobotę 3 września 2016 roku w Wieliczce.

 

Szósta edycja wojewódzkiego zlotu strażackiej młodzieży zagościła po raz kolejny na ziemi wielickiej. Dwa, z pięciu poprzednich zlotów zorganizowane zostały w Gdowie (pow. wielicki, w 2012 i w 2014 roku), w roku w 2011 w Rabsztynie a w roku 2013 goszczono na Pustyni Błędowskiej. Tegoroczny zlot przyciągnął do Wieliczki ponad tysiąc młodych adeptów pożarnictwa, którzy zmagali się nie tylko z ćwiczeniami praktycznymi ale także rebusami i zabawami teoretycznymi.

W zlocie udział wzięli licznie przybyli goście w osobach przedstawicieli Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, Wojewody Małopolskiego, Sejmiku Województwa Małopolskiego a także przedstawiciele samorządu powiatu i miasta Wieliczka oraz reprezentanci ZOSP RP szczebla głównego, wojewódzkiego i powiatowych.

Strażaków z gorlickiego przez cały czas trwania zlotu aktywnie wspierał Prezes ZOP ZOSP RP Gorlice dh Krzysztof Kosiba. Współorganizatorem zlotu była Wojewódzka Komisja ds. młodzieży działająca przy ZOW ZOSP RP w Krakowie, w której zasiada Prezes OSP Moszczenica dh Przemysław Wszołek.

   

ziemia

   
daniel
grzesiek
krzysiek
marek
przemek
rafa
romek
stasia
tomek
wojtek
   
   
© OSP Moszczenica 2009-2014