Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
9 miejsce OSP Moszczenica w XXVII Międzynarodowej Spartakiadzie HDK PCK - OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Ostrzeżenia pogodowe:  

Mapa ostrzeżeń dla Polski

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
308094
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

   

Aktualności

9 miejsce OSP Moszczenica w XXVII Międzynarodowej Spartakiadzie HDK PCK

Ocena użytkowników:  / 0
Szczegóły
Wybierz tekst:

W deszczową sobotę 16 lipca 2016 roku na stadionie klubu sportowego w Uściu Gorlickim przeprowadzono XXVII Międzynarodową Spartakiadę Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża. Organizatorami zmagań był Zarząd Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Gorlicach, Rejonowa Rada Honorowych Dawców Krwi w Gorlicach oraz Gmina Uście Gorlickie.

 

W spartakiadzie udział wzięło 50 uczestników z 10 klubów Honorowych Dawców Krwi: Klub HDK OSP Moszczenica, Klub HDK OSP Kobylanka, Klub HDK OSP Łużna, Klub HDK OSP Ropa, Klub HDK OSP Uście Gorlickie, Klub HDK przy Urzędzie Miejskim w Bobowej, Klub HDK Lipinki, Klub HDK Sędziowie Piłkarscy, Klub HDK przy Rafinerii Nafty „Glimar”, Klub HDK „Narodowe Gorlice”.

Regulamin spartakiady opracowany i zatwierdzony został przez Zarząd Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża, który także powołał Komisję Sędziowską złożoną w znaczniej mierze z druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Gładyszowie.

Spartakiada rozegrana została w konkurencjach indywidualnych (strzelanie z broni pneumatycznej, rzutkami do tarczy, hantle, rzut piłką lekarską, slalom piłkarski) oraz grupowych (bieg sztafetowy 4 x 100m, bieg na nartach).

W wyniku przeprowadzeniu poszczególnych konkurencji, na podstawie protokołów sędziów, odnotowano następujące wyniki:

Klasyfikacja indywidualna:
1 miejsce - Mateusz Matuszyk - HDK OSP Ropa - 30 pkt
2 miejsce- Marcin Krzemiński -HDK OSP Kobylanka - 26 pkt
3 miejsce - Mateusz Bryg - HDK Narodowe Gorlice - 24 pkt
4 miejsce - Kamil Pabiś - HDK OSP Kobylanka - 24 pkt pkt
5 miejsce - Andrzej Moroń - HDK Sędziowie Piłkarscy - 24 pkt
6 miejsce - Mariusz Wrażeń - HDK Sędziowie Piłkarscy - 18 pkt
6 miejsce - Sylwester Stec - HDK przy UM Bobowa - 18 pkt
8 miejsce - Gabriel Antoszak - HDK Sędziowie Piłkarscy - 18 pkt
9 miejsce - Karol Matuszyk- HDK OSP Ropa - 16 pkt
10 miejsce - Bartłomiej Zastępa - HDK OSP Moszczenica - 16 pkt
W przypadku równiej liczby punktów o zajętych miejscach decydowały wyższe miejsca w poszczególnych konkurencjach. W każdej konkurencji punktowane były miejsca od 1 do 12.

Klasyfikacja zespołowa:
1 miejsce - HDK Sędziowie Piłkarscy - 100 pkt
2 miejsce - HDK Narodowe Gorlice - 81 pkt
3 miejsce - HDK OSP Kobylanka - 72 pkt
4 miejsce - HDK OSP Ropa - 67 pkt
5 miejsce - HDK przy Rafinerii Nafty „Glimar” - 49 pkt
6 miejsce - HDK OSP Uście Gorlickie - 45 pkt
7 miejsce - HDK Lipinki - 37 pkt
8 miejsce - HDK przy UM Bobowa - 35 pkt
9 miejsce - HDK OSP Moszczenica - 31 pkt
10 miejsce - HDK OSP Łużna - 25 pkt

W trakcie spartakiady do Komisji Sędziowskiej nie wpłynęły żadne protesty ani nie odnotowano żadnego wypadku.

Drużyna Honorowych Dawców Krwi przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy wystartowała w składzie: Liliana Salwa, Joanna Połeć, Paweł Mruk, Patryk Brach, Bartłomiej Zastępa.

Protokół sędziego głównego XXVII Międzynarodowej Spartakiady HDK PCK

   

ziemia

   
daniel
grzesiek
krzysiek
marek
przemek
rafa
romek
stasia
tomek
wojtek
   
   
© OSP Moszczenica 2009-2014