Letnie kino w remizie w Moszczenicy - OSP Moszczenica

Letnie kino w remizie w Moszczenicy

W najbliższą niedzielę 10 lipca b.r. zapraszamy do letniego kina do remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy. Zaplanowano aż trzy seanse, dla różnych grup wiekowych. Rozpoczynamy już o godz. 10.30. Dla wszytskich wstęp wolny!

Godz. 10.30 poranek dla dzieci
Film animowany pt. "Dobry dinozaur" oraz dodatek filmowy pt. "Bezpieczny internet"

Godz. 16.00 film dla młodzieży
Film pt. "Kraina jutra" oraz dodatek filmowy pt. "Narkotykom i dopalaczom - STOP"

Godz. 19.00 film dla młodzieży i dorosłych
Film pt. "Miłość po francusku"

Organizatorami "Gminnego Lata z Filmem" są Gmina Moszczenica oraz Kino "Mały Iluzjon" w Gorlicach. Dla dzieci biorących udział w seansach filmowych przewidziono upominki oraz konkursy z nagrodami. WSTĘP WOLNY !!!