Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
Letnie kino w remizie w Moszczenicy - OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Ostrzeżenia pogodowe:  

Mapa ostrzeżeń dla Polski

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
308120
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

   

Aktualności

Letnie kino w remizie w Moszczenicy

Ocena użytkowników:  / 0
Szczegóły
Wybierz tekst:

W najbliższą niedzielę 10 lipca b.r. zapraszamy do letniego kina do remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy. Zaplanowano aż trzy seanse, dla różnych grup wiekowych. Rozpoczynamy już o godz. 10.30. Dla wszytskich wstęp wolny!

 

Godz. 10.30 poranek dla dzieci
Film animowany pt. "Dobry dinozaur" oraz dodatek filmowy pt. "Bezpieczny internet"

Godz. 16.00 film dla młodzieży
Film pt. "Kraina jutra" oraz dodatek filmowy pt. "Narkotykom i dopalaczom - STOP"

Godz. 19.00 film dla młodzieży i dorosłych
Film pt. "Miłość po francusku"

Organizatorami "Gminnego Lata z Filmem" są Gmina Moszczenica oraz Kino "Mały Iluzjon" w Gorlicach. Dla dzieci biorących udział w seansach filmowych przewidziono upominki oraz konkursy z nagrodami. WSTĘP WOLNY !!!

   

ziemia

   
daniel
grzesiek
krzysiek
marek
przemek
rafa
romek
stasia
tomek
wojtek
   
   
© OSP Moszczenica 2009-2014