Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
Zapraszamy na strażacki turniej do Moszczenicy w sobotę 25 czerwca 2016 roku - OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Ostrzeżenia pogodowe:  

Mapa ostrzeżeń dla Polski

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
308108
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.

   

Aktualności

Zapraszamy na strażacki turniej do Moszczenicy w sobotę 25 czerwca 2016 roku

Ocena użytkowników:  / 0
Szczegóły
Wybierz tekst:

Już w sobotę 25 czerwca 2016 roku na kompleksach Orlik w Gminie Moszczenica podczas II Międzypowiatowego Turnieju Strażackiego w Piłkę Nożną rywalizować będą strażacy Komendy Wojewódzkiej PSP z Krakowa, Komendy Miejskiej PSP z Nowego Sącza, KP PSP z Dąbrowy Tarnowskiej, KP PSP z Gorlic a także druhowie ochotnicy z OSP Łącko, OSP Zakliczyn, OSP Jordanów oraz druhowie Gminy Łużna. Organizatorem turnieju jest OSP Moszczenica, KP PSP Gorlice oraz Wójt Gminy Moszczenica.

 

Rozpoczęcie o godz. 10.00 na Orliku w Moszczenicy ! Następnie od 11.00 mecze fazy grupowej w Moszczenicy i Staszkówce. O godz. 14.00 mecze półfinałowe, już tylko na Orliku w Moszczenicy. O godz. 15.00 przerwa na mecz reprezentacji Polski i po meczu reprezentacji rozegrany zostanie mecz o III i o I miejsce. O godz. 18.00 podsumowanie turnieju oraz wręczenie pucharów.

Zachęcamy do udziału i dopingowania strażaków!

   

ziemia

   
daniel
grzesiek
krzysiek
marek
przemek
rafa
romek
stasia
tomek
wojtek
   
   
© OSP Moszczenica 2009-2014