Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Moszczenicy ma nowego Prezesa - OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Ostrzeżenia pogodowe:  

Mapa ostrzeżeń dla Polski

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
308103
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

   

Aktualności

Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Moszczenicy ma nowego Prezesa

Ocena użytkowników:  / 0
Szczegóły
Wybierz tekst:

W niedzielę 17 kwietnia b.r. w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy odbył się Zjazd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej Gminy Moszczenica. Zjazd zatwierdził skład nowego Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP oraz Komisji Rewizyjnej Oddziału Gminnego ZOSP RP a także wybrał delegata i przedstawiciela do Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach.

 

Zjazd otworzyła a także w dalszej części prowadziła ustępująca Prezes ZOG ZOSP RP w Moszczenicy dh Stanisława Balakowicz. Po odśpiewaniu przez przybyłych hymnu ZOSP RP oraz uczczeniu minutą ciszy pamięci zmarłych strażaków i działaczy ZOSP RP Gminy Moszczenica, Przewodnicząca przywitała przybyłych gości w osobach:
- Członka Prezydium ZOW ZOSP RP w Krakowie, Prezesa ZOP ZOSP RP w Gorlicach dh Krzysztofa Kosiby
- Członka ZOW ZOSP RP w Krakowie dh Eugeniusza Stukusa
- Sekretarza Sądu Honorowego ZOSP RP w Krakowie dh Przemysława Wszołka
- Przedstawiciela Komendanta Powiatowego PSP w Gorlicach mł. bryg. Dariusza Surmacza
- ustępującego Komendanta Gminnego ZOSP RP w Moszczenicy dh Krzysztofa Markowicza
- Wójta Gminy Moszczenica dh Jerzego Wałęgi
- Przewodniczącego Rady Gminy Moszczenica dh Stanisława Szczerby
- Prezesa OSP Staszkówka dh Stanisława Pyzika
- Prezesa Koła Pszczelarzy w Moszczenicy pana Stanisława Lenarda

Sprawozdanie z działalności Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Moszczenicy za lata ubiegłej kadencji złożyli wspólnie Prezes ZOG ZOSP RP dh Stanisława Balakowicz, Sekretarz ZOG ZOSP RP dh Przemysław Wszołek oraz Komendant Gminny ZOSP RP dh Krzysztof Markowicz. Ustępujący Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Oddziału Gminnego ZOSP RP w Moszczenicy dh Tomasz Skrobot po przedstawieniu sprawozdania postawił wniosek o udzielenie absolutorium ustępującemu Zarządowi, który przyjęty został jednogłośnie.

W dowód uznania 25 letniej społecznej działalności na rzecz rozwoju i promowania ochotniczego pożarnictwa na terenie powiatu gorlickiego i Gminy Moszczenica dh Stanisława Balakowicz odznaczona została medalem "Zasłużony Dla Pożarnictwa Ziemi Gorlickiej". Aktu dekoracji dokonali Prezes ZOP ZOSP RP w Gorlicach dh Krzysztof Kosiba oraz Członek Prezydium ZOP ZOSP RP w Gorliach dh Eugeniusz Stukus. Okolicznościowy grawerton na ręce dh Stanisławy Balakowicz, wraz z podziękowaniami za lata aktywnej działalności złożył także Wójt Gminy Moszczenica dh Jerzy Wałęga.

Zjazd zatwierdził nowy Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Moszczenicy oraz Komisję Rewizyjną Oddziału Gminnego ZOSP RP w Moszczenicy, które ukonstytuowały się w następujący sposób.

Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Moszczenicy:
Prezes - dh Jerzy Wałęga
Wiceprezes - dh Stanisław Pyzik
Komendant Gminny - dh Krzysztof Markowicz
Sekretarz - dh Przemysław Wszołek
Skarbnik - dh Dorota Marszał
Członek Zarządu - dh Daniel Skrobot
Członek Zarządu - dh Marek Marszał
Członek Zarządu - ks. dh Krzysztof Jarmuła

Komisja Rewizyjna Oddziału Gminnego ZOSP RP w Moszczenicy:
Przewodniczący - dh Grzegorz Podobiński
Sekretarz - dh Rafał Dobek
Członek - dh Bartłomiej Zastępa

Delegatem na Zjazd Oddziału Powiatowego oraz Przedstawicielem do Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach wybrany został dh Przemysław Wszołek.

   

ziemia

   
daniel
grzesiek
krzysiek
marek
przemek
rafa
romek
stasia
tomek
wojtek
   
   
© OSP Moszczenica 2009-2014