Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
Bezpieczna remiza z alarmem i monitoringiem - OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Ostrzeżenia pogodowe:  

Mapa ostrzeżeń dla Polski

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
308109
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

   

Aktualności

Bezpieczna remiza z alarmem i monitoringiem

Ocena użytkowników:  / 0
Szczegóły
Wybierz tekst:

Od kilkunastu dni w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy działa system alarmowy i system monitoringu. Tym samym zapewniono najwyższą ochronę zarówno obiektu jak i sprzętu ratowniczo - gaśniczego składowanego w remizie.

Zarówno system alarmowy jak i system monitoringu obejmują cały budynek remizy. Każda próba wejścia do remizy niepożądanej osoby spowoduje uruchomienie alarmu dźwiękowego oraz rozesłanie smsów alarmowych do strażaków, firmy ochroniarskiej oraz przedstawicieli samorządu Gminy Moszczenica.

Równocześnie w przypadku naruszenia przestrzeni wokół remizy jak i wewnątrz budynku obraz z kamer zapisany zostaje na dysku oraz w czasie rzeczywistym przesyłany jest na komputery oraz smartfony wskazanej grupy odbiorców.

Systemy wyposażone zostały we własne zasilanie oraz system mobilnego przesyłu danych, więc nawet w przypadku zaniku stałego zasilania w energię elektryczną bądź dostępu do internetu stacjonarnego, nie przestają działać.

   

ziemia

   
daniel
grzesiek
krzysiek
marek
przemek
rafa
romek
stasia
tomek
wojtek
   
   
© OSP Moszczenica 2009-2014