OSP Moszczenica

Prognoza pogody:

Artykuły

Zbiórka krwi u strażaków połączona ze zwiedzaniem gorlickiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej

Klub Honorowych Dawców Krwi przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach wraz z Klubem Honorowych Dawców Krwi przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy w ramach XIV edycji ogólnopolskiego programu strażacy w honorowym krwiodawstwie „Ognisty Ratownik – Gorąca Krew” organizuje zbiórkę krwi dla osób potrzebujących tego bezcennego daru.
Zbiórka krwi odbędzie się w komendzie powiatowej Państwowej Straży Pożarnej przy ul. 11 Listopada 84 w najbliższą sobotę (25 maja) w godz. 9-13.
Podczas akcji oraz po jej zakończeniu, aż do godziny 16, będzie można zwiedzić gorlicką Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą, jak również obejrzeć sprzęt pożarniczy, samochody i ich wyposażenie oraz wysłuchać pogadanki na temat bezpieczeństwa pożarowego.
Dla wszystkich, którzy w tym dniu oddadzą krew, przewidziane są unikatowe gadżety oraz posiłek regeneracyjny.