OSP Moszczenica

Strażacy zakupili parawan ochronny

Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej z Moszczenicy zakupili na wyposażenie jednostki parawan ochronny do zabezpieczania miejsc wypadków. Środki na zakup pochodziły m.in. z dobrowolnie przekazanego jednostce przez strażaków ekwiwalentu, przysługującego im za udział w działaniach ratowniczo-gaśniczych i szkoleniach.

Ekwiwalent dobrowolnie przekazali na rachunek jednostki OSP Moszczenica (kolejność alfabetyczna) - Roman Brach, Wioleta Brach, Paweł Dobek, Rafał Dobek, Jakub Olszowski, Daniel Skrobot, Tomasz Skrobot, Sylwester Skrobot, Adam Stec, Radosław Szymański, Przemysław Wszołek, Bartłomiej Zastępa.