Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Ostrzeżenia pogodowe:  

Mapa ostrzeżeń dla Polski

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
318466
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.

   

Artykuły

Zdarzenie 11/2019 - kot na drzewie

Szczegóły
Wybierz tekst:

W sobotę 6 kwietnia 2019r., o godz. 11:45 jednostka OSP Moszczenica została zadysponowana do usunięcia miejscowego zagrożenia w postaci kota na drzewie (na wysokości ok. 20 metrów) na ul. Gorlickiej w miejscowości Moszczenica.

W działaniach udział brał podnośnik hydrauliczny z KP PSP Gorlice oraz 1 zastęp OSP Moszczenica (GBA Man) w składzie: Wioleta Brach, Damian Markowicz, Jakub Olszowski, Adam Stec, Radosław Szymański, Przemysław Wszołek.

Podczas prowadzonych działań jeden z ratowników doznał urazu dłoni.

Przybyli na alarm lecz nie uczestniczyli w działaniach: Patryk Brach, Rafał Dobek, Tomasz Kupiec, Tomasz Skrobot, Bartłomiej Zastępa.

   

ziemia

   
daniel
grzesiek
krzysiek
marek
przemek
rafa
romek
stasia
tomek
wojtek
   
   
© OSP Moszczenica 2009-2014