Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Ostrzeżenia pogodowe:  

Mapa ostrzeżeń dla Polski

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
318471
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 100 gości oraz 0 użytkowników.

   

Artykuły

Zdarzenie 10/2019 - plama oleju na drodze powiatowej w Moszczenicy

Szczegóły
Wybierz tekst:

W poniedziałek 2 kwietnia 2019r., przed godz. 8:59 jednostka OSP Moszczenica została zadysponowana do usunięcia skutków miejscowego zagrożenia w postaci plamy oleju na drodze powiatowej na ul. Gorlickiej w miejscowości Moszczenica.

W działaniach udział brał 1 zastęp OSP Moszczenica (SLRt Master) w składzie: Damian Markowicz, Paweł Mruk, Jakub Smoleń, Radosław Szymański.

Przybyli na alarm lecz nie uczestniczyli w działaniach: Tomasz Skrobot.

   

ziemia

   
daniel
grzesiek
krzysiek
marek
przemek
rafa
romek
stasia
tomek
wojtek
   
   
© OSP Moszczenica 2009-2014