Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Ostrzeżenia pogodowe:  

Mapa ostrzeżeń dla Polski

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
318477
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 90 gości oraz 0 użytkowników.

   

Artykuły

Strażacy ćwiczyli ratownictwo techniczne

Szczegóły
Wybierz tekst:

cwiczenia techniczne 2019 04W sobotę 30 marca br. druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej z Moszczenicy na placu za remizą zorganizowali warsztaty z zakresu ratownictwa technicznego. Zajęcia prowadził Szymon Marszał z Fenix Market wraz z druhami Ochotniczej Straży Pożarnej z Ropy na czele z Prezesem ZOG ZOSP RP Ropa dh Arturem Łukaszykiem oraz Komendantem Gminnych ZOSP RP w Ropie dh Bogusławem Łukaszykiem.

W warsztatach udział wzięli druhny i druhowie z OSP Moszczenica (Patryk Brach, Wioleta Brach, Arkadiusz Kupiec, Tomasz Kupiec, Damian Markowicz, Krzysztof Markowicz, Jakub Olszowski, Jakub Smoleń, Adam Stec, Rafał Skrobot, Radosław Szymański, Przemysław Wszołek) oraz druhny i druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej ze Staszkówki.

Tematyka objęła organizację pola sprzętowego, rozpoznanie 360, zarządzanie szkłem, crossraming, tunelowanie oraz stabilizację. Do dyspozycji strażaków pozostawały dwa wraki samochodów.

   

ziemia

   
daniel
grzesiek
krzysiek
marek
przemek
rafa
romek
stasia
tomek
wojtek
   
   
© OSP Moszczenica 2009-2014