OSP Moszczenica

Stanisław Pyzik nowym Prezesem Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP

Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej w Moszczenicy, obradujący na posiedzeniu w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Staszkówce w środę 20 lutego 2019 roku dokonał wyboru nowego Prezesa. Jednogłośnie Prezesem wybrany został dh Stanisław Pyzik.

Dh Stanisław Pyzik pełniący dotychczas funkcję Wiceprezesa zastąpił na stanowisku szefa gminnych struktur OSP ustępującego dh Jerzego Wałęgę. Funkcję Wiceprezesa Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP powierzono dh Markowi Marszałowi.

Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w niezmienionym składzie, lecz w nowych funkcjach:
Prezes - dh Stanisław Pyzik
Wiceprezes - dh Marek Marszał
Sekretarz - dh Przemysław Wszołek (bez zmian)
Skarbnik - dh Dorota Marszał (bez zmian)
Komendant Gminny - dh Krzysztof Markowicz (bez zmian)
Członek Zarządu - dh ks. Krzystof Jarmuła (bez zmian)
Członek Zarządu - dh Daniel Skrobot (bez zmian)
Członek Zarządu - dh Jerzy Wałęga