Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Ostrzeżenia pogodowe:  

Mapa ostrzeżeń dla Polski

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
318476
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 110 gości oraz 0 użytkowników.

   

Artykuły

Stanisław Pyzik nowym Prezesem Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP

Szczegóły
Wybierz tekst:

Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej w Moszczenicy, obradujący na posiedzeniu w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Staszkówce w środę 20 lutego 2019 roku dokonał wyboru nowego Prezesa. Jednogłośnie Prezesem wybrany został dh Stanisław Pyzik.

Dh Stanisław Pyzik pełniący dotychczas funkcję Wiceprezesa zastąpił na stanowisku szefa gminnych struktur OSP ustępującego dh Jerzego Wałęgę. Funkcję Wiceprezesa Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP powierzono dh Markowi Marszałowi.

Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w niezmienionym składzie, lecz w nowych funkcjach:
Prezes - dh Stanisław Pyzik
Wiceprezes - dh Marek Marszał
Sekretarz - dh Przemysław Wszołek (bez zmian)
Skarbnik - dh Dorota Marszał (bez zmian)
Komendant Gminny - dh Krzysztof Markowicz (bez zmian)
Członek Zarządu - dh ks. Krzystof Jarmuła (bez zmian)
Członek Zarządu - dh Daniel Skrobot (bez zmian)
Członek Zarządu - dh Jerzy Wałęga

   

ziemia

   
daniel
grzesiek
krzysiek
marek
przemek
rafa
romek
stasia
tomek
wojtek
   
   
© OSP Moszczenica 2009-2014