Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Ostrzeżenia pogodowe:  

Mapa ostrzeżeń dla Polski

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
345873
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

   

Artykuły

Eliminacje Szkolne OTWP 2019 za nami

Szczegóły
Wybierz tekst:

Tuż po feriach zimowych, z inicjatywy Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy, we wszystkich szkołach na terenie Gminy Moszczenica przeprowadzono Eliminacje Szkolne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". W eliminacjach udział wzięło łącznie 62 uczestników, z czego 35 w grupie I (klasy 1-6 szkoły podstawowej) oraz 27 w grupie II (klasy 7-8 szkoły podstawowej i 3 klasa gimnazjum). Poniżej lista laureatów, którzy wezmą udział w Eliminacjach Gminnych OTWP.


W Eliminacjach Szkolnych OTWP w szkołach na terenie Gminy Moszczenicy udział wzięło:
- Zespół Szkół w Moszczenicy - 56 uczniów w tym: grupa I - 35 uczniów, grupa II - 21 uczniów
- Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Staszkówce - 6 uczniów w tym: grupa I - 0 uczniów, grupa II - 6 uczniów.

Autorami pytań konkursowych byli druhowie OSP Moszczenica, którzy przekazali do wszystkich szkół komplet dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia konkursu. Kolejny rok z rzędu zmagania udało się przeprowadzić dzięki dobrej współpracy z dyrekcjami szkół w Moszczenicy i Staszkówce a także z Zarządem OSP Staszkówka.

Zespół Szkół w Moszczenicy
GRUPA I (uczniowie klas 1-6 szkoły podstawowej)
1 miejsce - Zuzanna Stec
2 miejsce - Alina Brach
3 miejsce - Maja Jędryczka
4 miejsce - Francesca Pascu
5 miejsce - Andrzej Mruk

GRUPA II (uczniowie klasy 7-8 szkoły podstawowej oraz 3 klasy gimnazjum)
1 miejsce - Karol Skrobot, Magdalena Markowicz
2 miejsce - Patrycja Wałęga
3 miejsce - Mateusz Niemiec, Dawid Stępień


Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Staszkówce
GRUPA I (uczniowie klas 1-6 szkoły podstawowej)
brak

GRUPA II GRUPA II (uczniowie klasy 7-8 szkoły podstawowej oraz 3 klasy gimnazjum)
1 miejsce - Aleksandra Korzeń
2 miejsce - Marcin Skrobot
3 miejsce - Kacper Gogola, Patrycja Potok
4 miejsce - Kacper Kłapsa, Dawid Knapik

   
© OSP Moszczenica 2009-2014