Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Ostrzeżenia pogodowe:  

Mapa ostrzeżeń dla Polski

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
345870
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

   

Artykuły

Odśnieżanie dachu Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Moszczenicy

Szczegóły
Wybierz tekst:

Druhowie OSP Moszczenica w poniedziałek 14 stycznia br. w godzinach porannych usuwali śnieg zalegający na łączeniu dachów budynku Ośrodka Kultury i Biblioteki oraz Gimnazjum w Moszczenicy. Nadmiar śniegu stwarzał zagrożenie dla budynków oraz osób przebywających w ich otoczeniu.W działaniach udział brali druhowie: Adam Stec, Roman Brach, Rafał Skrobot, Damian Markowicz i Andrzej Gazda.

 

   
© OSP Moszczenica 2009-2014