Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Prognoza pogody:  

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
396170
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

   

Artykuły

Kapelani modlili się za strażaków Gminy Moszczenica

Szczegóły
Wybierz tekst:

W niedzielę 3 czerwca 2018 roku strażacy Gminy Moszczenica z jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z Moszczenicy i Ochotniczej Straży Pożarnej ze Staszkówki wzięli udział w uroczystej mszy świętej koncelebrowanej w ich intencji przez księży kapelanów. Następnie w korowodzie przemaszerowali do remizy OSP Staszkówka, gdzie miało miejsce uroczyste przyjęcie.

Mszę świętą koncelebrowali wspólnie sądecki kapelan strażaków ks. dr Marcin Krępa oraz gminny kapelan strażaków ks. Krzysztof Jarmuła. Strażacy wystawili kompanią wraz z pocztami sztandarowymi.

Na zakończenie mszy ks. kapelan Marcin Krępa odczystał podziękowania kierowane do strażaków obu jednostek m.in. od wojewody małopolskiego oraz przekazał je na ręce Prezesów jednostek - dh Przemysława Wszołka z OSP Moszczenica i dh Stanisława Pyzika z OSP Staszkówka.

Po zakończonej mszy świętej i procesji strażacy przemaszerowali do remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Staszkówce, gdzie przyjęcie przygotwali miejscowi strażacy.

   
© OSP Moszczenica 2009-2014