Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Prognoza pogody:  

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
396153
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

   

Artykuły

Wspólne szkolenie druhów OSP Moszczenica i OSP Staszkówka

Szczegóły
Wybierz tekst:

W piątek 18 maja br. w remizie moszczeńskiej jednostki przeprowadzono szkolenie w zakresie wyposażenia i użycia podczas działań i ćwiczeń sprzętu wchodzącego w skład zestawu PSP R1. W szkoleniu udział wzięli druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej z Moszczenicy i Ochotniczej Straży Pożarnej ze Staszkówki.

Szkolenie przeprowadził ratownik medyczny z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach mł. ogn. Albert Apola wraz z asp. Jerzym Padołem.

Celem szkolenia było przypomnienie i utrwalenie praktycznych zasad udzielania osobom w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego kwalifikowanej pierwszej pomocy w miejscu zdarzenia do czasu przekazania ich personelowi zakładów opieki zdrowotnej.

Na zakończenie szkolenia, dla wszystkich uczestników Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej z Moszczenicy przygotował ciepły posiłek.

   
© OSP Moszczenica 2009-2014