Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Prognoza pogody:  

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
396171
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

   

Artykuły

Wizyta u przedszkolaków z Moszczenicy z okazji Dnia Strażaka

Szczegóły
Wybierz tekst:

Jak co roku strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej z Moszczenicy na zaproszenie przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola "Wesołe Krasnale" z Moszczenicy zorganizowali prelekcję i pokaz na placu targowym. Dla najmłodszych mieszkańców Moszczenicy było to wyjątkowe wydarzenie, które dostarczyło wiele emocji.

Druhowie opowiedzieli i pokazali dzieciom jak wygląda praca strażaka i z czym strażacy muszą się zmagać. Największym zainteresowaniem cieszyły się wozy strażackie, umundurowanie oraz pokazy strażackie. Dzieci miały okazję przymierzyć umundurowanie bojowe oraz własnoręcznie "ugasić pożar".

   
© OSP Moszczenica 2009-2014