Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Prognoza pogody:  

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
396165
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.

   

Artykuły

Dzień strażaka 2018

Szczegóły
Wybierz tekst:

Strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy swoją postawą nieustannie dają przykład realizacji składanej przysięgi "Bogu na chwałę, ludziom na ratunek". W czwartek 3 maja br. w przede dniu święta patrona strażaków św. Floriana, druhowie wraz z pocztem sztandarowym uczestniczyli w uroczystej mszy świętej, będącej głównym punktem parafialnych obchodów dnia strażaka.

Druhowie na mszę świętą udali się do kościoła parafialnego pw. Matki Bożej Szkaplerznej w barwnym korowodzie. Msza Święta, której przewodniczył proboszcz miejscowej parafii ks. Tadeusz Machał była dziękczynieniem za otrzymane łaski oraz prośbą o dalszą opiekę na dalsze miesiące społecznej działalności na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Gminy Moszczenica.

 

   
© OSP Moszczenica 2009-2014