Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Prognoza pogody:  

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
389459
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

   

Artykuły

Pożegnanie średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego Iveco Unic

Szczegóły
Wybierz tekst:

W niedzielę 28 stycznia b.r. miała miejsce uroczystość pożegnania średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego Iveco Unic, którego kilka tygodni temu zastąpił fabrycznie nowy samochód marki MAN. Ale dotychczasowy podstawowy wóz gaśniczy Iveco Unic nadal pozostaje "w boju" u strażaków z sąsiedniej gminy.

Średni samochód ratowniczo - gaśniczy Iveco Unic trafił do jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy w roku 2011. Służył bezawaryjnie przez 7 lat, zastępując starą i wysłużoną Tatrę.

Teraz samochód Iveco Unic będzie służył u strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej z Racławic (gm. Biecz).

   
© OSP Moszczenica 2009-2014