Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
Letnie kino w remizie w Moszczenicy
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Prognoza pogody:  

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
389470
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

   

Letnie kino w remizie w Moszczenicy

Szczegóły
Wybierz tekst:

W najbliższą niedzielę 10 lipca b.r. zapraszamy do letniego kina do remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy. Zaplanowano aż trzy seanse, dla różnych grup wiekowych. Rozpoczynamy już o godz. 10.30. Dla wszytskich wstęp wolny!

 

Godz. 10.30 poranek dla dzieci
Film animowany pt. "Dobry dinozaur" oraz dodatek filmowy pt. "Bezpieczny internet"

Godz. 16.00 film dla młodzieży
Film pt. "Kraina jutra" oraz dodatek filmowy pt. "Narkotykom i dopalaczom - STOP"

Godz. 19.00 film dla młodzieży i dorosłych
Film pt. "Miłość po francusku"

Organizatorami "Gminnego Lata z Filmem" są Gmina Moszczenica oraz Kino "Mały Iluzjon" w Gorlicach. Dla dzieci biorących udział w seansach filmowych przewidziono upominki oraz konkursy z nagrodami. WSTĘP WOLNY !!!

   
© OSP Moszczenica 2009-2014