Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
Ćwiczenia ratownictwa technicznego "Autobus Turza 2016"
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Szkolenia i konkursy  

   

Prognoza pogody:  

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
499991
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.

   

Ćwiczenia ratownictwa technicznego "Autobus Turza 2016"

Szczegóły
Wybierz tekst:

W sobotę 11 czerwca 2016 roku strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej z Moszczenicy przeprowadzili ćwiczenia z zakresu ratownictwa techniczego pod kryptonimem "Autobus Turza 2016". Ćwiczenia zorganizowane zostały we współpracy z firmą transportową Tranzit pana Piotra Solarza z Turzy (gm. Rzepiennik Strzyżewski, pow. tarnowski)

 

W ćwiczeniach udział wzięło 18 strażaków z moszczeńskiej jednostki, uprawniownych do bezpośredniego uczestnictwa w działaniach ratowniczo - gaśniczych (szkolenia, badania, ubezpieczenie). Ćwiczenia praktyczne miały na celu przygotowanie strażaków do podejmowania działań podczas wypadków drogowych. W trakcie ćwiczeń przypomniano techniki posługiwania się sprzętem hydraulicznym oraz przypomniano procedury postępowania w przypadku wypadków komunikacyjnych.

W ćwiczeniach nadzorowanych przez Komendanta Gminnego ZOSP RP dh Krzysztofa Markowicza oraz Naczelnika OSP Moszczenica dh Daniela Skrobota udział wzięli: Grzegorz Brach, Patryk Brach, Roman Brach, Paweł Dobek, Rafał Dobek, Krzysztof Górski, Damian Markowicz, Paweł Mruk, Piotr Mruk, Tomasz Skrobot, Adam Stec, Radosław Szymański, Przemysław Wszołek, Lidia Zamroska, Bartłomiej Zastępa, Piotr Żegleń.

   
© OSP Moszczenica 2009-2014