Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
Strażacy i piłkarze aktywizują dzieci i młodzież
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Prognoza pogody:  

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
389456
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

   

Strażacy i piłkarze aktywizują dzieci i młodzież

Szczegóły
Wybierz tekst:

Strażacy OSP Moszczenica, OSP Staszkówka oraz piłkarze GKS Moszczanka Moszczenica rozpoczęli wspólnie realizację zadania publicznego p.t. "nie palę, nie piję a chodzę i żyję". Jednym z celów programu jest integracja z dziećmi i młodzieżą z terenu Gminy Moszczenica i tym samym wpajanie społecznych postaw, wolnych od uzależnień.

 

W ramach programu, we współpracy z Firmą G.H. System pana Grzegorza Hołdy, w sobotę 12 marca 2016 roku, trzydziestoosobowa grupa wzięła udział w wyjeździe integracyjnym na mecz piłki siatkowej do Muszyny, będący ostatnim starciem Polskiego Cukru Muszynianka Enea w rundzie zasadniczej ORLEN Ligi z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Muszynianki niesione dopingiem silnej grupy z Gminy Moszczenicy pokonały rywali z Ostrowca Świętokrzyskiego 3-0 (25-11, 25-11, 26-24).

   
© OSP Moszczenica 2009-2014