Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
Odśnieżanie dachu Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Moszczenicy
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Szkolenia i konkursy  

   

Prognoza pogody:  

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
434204
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

   

Akcje

Odśnieżanie dachu Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Moszczenicy

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 
Szczegóły
Wybierz tekst:

Druhowie OSP Moszczenica w poniedziałek 14 stycznia br. w godzinach porannych usuwali śnieg zalegający na łączeniu dachów budynku Ośrodka Kultury i Biblioteki oraz Gimnazjum w Moszczenicy. Nadmiar śniegu stwarzał zagrożenie dla budynków oraz osób przebywających w ich otoczeniu.W działaniach udział brali druhowie: Adam Stec, Roman Brach, Rafał Skrobot, Damian Markowicz i Andrzej Gazda.

 

   
© OSP Moszczenica 2009-2014