Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Nr konta bankowego  

W związku z wieloma pytaniami od naszych sponsorów gdzie można wpłacać online pieniądze na potrzeby naszej jednostki (np. za kalendarze) poniżej podajemy nr konta bankowego naszej jednostki. Jest to szczególnie ważne w czasie pandemii. Dzięki temu ograniczamy nasze kontakty, a jednocześnie wszyscy ci, którzy chcą wspomóc naszą OSP mogą to zrobić w sposób bezpieczny.

Ochotnicza Straż Pożarna w Moszczenicy Nr konta: 19 8795 0005 2001 0000 1850 0001

Bardzo dziękujemy!!!

   

Szkolenia i konkursy  

   

Prognoza pogody:  

   

Statystyka  

Articles View Hits
540808
   

Kto nas odwiedza  

We have 20 guests and no members online

   

Articles

Nabór

Details
Wybierz tekst:

CZY PAŃSTWA DZIECKO
INTERESUJE SIĘ STRAŻĄ POŻARNĄ?
MARZY ABY W PRZYSZŁOŚCI
ZOSTAĆ STRAŻAKIEM?
CHCIAŁO BY PRZEŻYĆ WSPANIAŁE
CHWILĘ WŚRÓD SWOICH RÓWIEŚNIKÓW?
CHCIAŁO BY Z DUMĄ NOSIĆ MUNDUR?
ZACHĘCAMY WSZYSTKICH CHŁOPCÓW
ORAZ WSZYSTKIE DZIEWCZĘTA KTÓRE NIE
UKOŃCZYŁY 18 ROKU ŻYCIA
DO WSTĄPIENIA W NASZE SZEREGI
MŁODZIEŻOWEJ DRUŻYNY POŻARNICZEJ
PRZY OSP MOSZCZENICA

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z OPIEKUNEM
MŁODZIEŻOWEJ DRUŻYNY POŻARNICZEJ
PRZY OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W
MOSZCZENICY DH KAROLEM


NUMER KONTAKTOWY 515-318-537

   
© OSP Moszczenica 2009-2014