Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Nr konta bankowego  

W związku z wieloma pytaniami od naszych sponsorów gdzie można wpłacać online pieniądze na potrzeby naszej jednostki (np. za kalendarze) poniżej podajemy nr konta bankowego naszej jednostki. Jest to szczególnie ważne w czasie pandemii. Dzięki temu ograniczamy nasze kontakty, a jednocześnie wszyscy ci, którzy chcą wspomóc naszą OSP mogą to zrobić w sposób bezpieczny.

Ochotnicza Straż Pożarna w Moszczenicy Nr konta: 19 8795 0005 2001 0000 1850 0001

Bardzo dziękujemy!!!

   

Szkolenia i konkursy  

   

Prognoza pogody:  

   

Statystyka  

Articles View Hits
540812
   

Kto nas odwiedza  

We have 20 guests and no members online

   

Articles

Ćwiczenia na terenie firmy Matizol

Details
Wybierz tekst:

cwiczenia27082019Dziś, tj. 27.08.2019 r. piątka naszych druhów brała udział w ćwiczeniach organizowanych przez KP PSP w Gorlicach, które miały miejsce na terenie firmy Matizol. Celem ćwiczeń było zapoznanie się z obiektem, a także założenie praktyczne. Strażacy m.in. mięli za zadanie odnaleźć i ewakuować osobę poszkodowaną oraz udzielić jej pierwszej pomocy przedmedycznej, a także zbudować zasilanie wodne z hydrantu.

 

   
© OSP Moszczenica 2009-2014