Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Nr konta bankowego  

W związku z wieloma pytaniami od naszych sponsorów gdzie można wpłacać online pieniądze na potrzeby naszej jednostki (np. za kalendarze) poniżej podajemy nr konta bankowego naszej jednostki. Jest to szczególnie ważne w czasie pandemii. Dzięki temu ograniczamy nasze kontakty, a jednocześnie wszyscy ci, którzy chcą wspomóc naszą OSP mogą to zrobić w sposób bezpieczny.

Ochotnicza Straż Pożarna w Moszczenicy Nr konta: 19 8795 0005 2001 0000 1850 0001

Bardzo dziękujemy!!!

   

Szkolenia i konkursy  

   

Prognoza pogody:  

   

Statystyka  

Articles View Hits
540809
   

Kto nas odwiedza  

We have 21 guests and no members online

   

Articles

KOMUNIKAT ZARZĄDU OSP MOSZCZENICA

Details
Wybierz tekst:

Moszczenica, 26.05.2019

 logo osp zolte

KOMUNIKAT ZARZĄDU OSP MOSZCZENICA

W piątek 24 maja 2019r. podczas Walnego Nadzwyczajnego Zebrania członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy dokonano wyboru nowych członków zarządu w miejsce osób odwołanych, a także walne zebranie wybrało nową komisję rewizyjną. Nowym prezesem OSP Moszczenica został dh Damian Markowicz, jego zastępcą dh Tomasz Kupiec, skarbnikiem dh Adam Bryła, naczelnikiem dh Daniel Skrobot, zastępcą naczelnika dh Krzysztof Markowicz, sekretarzem dh Radosław Szymański i gospodarzem dh Adam Stec. W skład nowo wybranej komisji rewizyjnej weszli: przewodnicząca dh Wioleta Brach i członkowie dh Zbigniew Bielewicz i dh Paweł Mruk.

Jak wszyscy dobrze wiemy, w minionym czasie jednostka OSP Moszczenica borykała się z pewnymi problemami. Jako nowo wybrany zarząd OSP Moszczenica, bardzo chcemy, aby wszelkie problemy zostały rozwiązane. Pragniemy również podkreślić, że wspólnymi siłami zrobimy wszystko, aby jednostka OSP Moszczenica mogła dalej prężnie działać i się rozwijać. Naszym mottem przewodnim jest: „Strażakiem się jest, a nie bywa.”, tak, więc bez względu na wszystko priorytetem będzie niesienie pomocy potrzebującym. Jako zarząd OSP chcemy współpracować z każdym, a szczególnie liczymy na dobre relacje z Państwową Strażą Pożarną, Związkiem Ochotniczych Straży Pożarnych RP i samorządem naszej gminy. Chcemy współpracować i rozmawiać, wysłuchiwać sugestii oraz próśb. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zadanie, które wzięliśmy na siebie nie jest łatwe do wykonania, a niestety osoby odwołane z zarządu nam go nie ułatwiają. Nowy zarząd OSP Moszczenica nie posiada, żadnej dokumentacji administracyjnej, finansowo-księgowej, dokumentacji komisji rewizyjnej oraz dostępu do konta bankowego jednostki.

Jako nowo wybrany zarząd OSP Moszczenica mamy plan na jednostkę, przede wszystkim będąc strażakami, którzy biorą czynnie udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych znamy potrzeby naszych strażaków, te potrzeby są dla nas priorytetami, o które będziemy starać się skutecznie zabiegać.

Mieszkańców Moszczenicy zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby mogli poczuć się bezpieczniej. Będziemy się szkolić i ćwiczyć, gdyż prawdziwy „strażak ratuje życie, a gdy aktualnie tego nie robi to szkoli się”. Bogu na chwałę, ludziom na ratunek!

 

W imieniu zarządu OSP Moszczenica
Prezes dh Damian Markowicz

   
© OSP Moszczenica 2009-2014