Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Nr konta bankowego  

W związku z wieloma pytaniami od naszych sponsorów gdzie można wpłacać online pieniądze na potrzeby naszej jednostki (np. za kalendarze) poniżej podajemy nr konta bankowego naszej jednostki. Jest to szczególnie ważne w czasie pandemii. Dzięki temu ograniczamy nasze kontakty, a jednocześnie wszyscy ci, którzy chcą wspomóc naszą OSP mogą to zrobić w sposób bezpieczny.

Ochotnicza Straż Pożarna w Moszczenicy Nr konta: 19 8795 0005 2001 0000 1850 0001

Bardzo dziękujemy!!!

   

Szkolenia i konkursy  

   

Prognoza pogody:  

   

Statystyka  

Articles View Hits
540810
   

Kto nas odwiedza  

We have 22 guests and no members online

   

Articles

Strażacy zakupili parawan ochronny

Details
Wybierz tekst:

Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej z Moszczenicy zakupili na wyposażenie jednostki parawan ochronny do zabezpieczania miejsc wypadków. Środki na zakup pochodziły m.in. z dobrowolnie przekazanego jednostce przez strażaków ekwiwalentu, przysługującego im za udział w działaniach ratowniczo-gaśniczych i szkoleniach.

Ekwiwalent dobrowolnie przekazali na rachunek jednostki OSP Moszczenica (kolejność alfabetyczna) - Roman Brach, Wioleta Brach, Paweł Dobek, Rafał Dobek, Jakub Olszowski, Daniel Skrobot, Tomasz Skrobot, Sylwester Skrobot, Adam Stec, Radosław Szymański, Przemysław Wszołek, Bartłomiej Zastępa.

   
© OSP Moszczenica 2009-2014