Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Ostrzeżenia pogodowe:  

Mapa ostrzeżeń dla Polski

   

Statystyka  

Articles View Hits
364319
   

Kto nas odwiedza  

We have 66 guests and no members online

   

Articles

Druhowie na zabezpieczeniu półmaratonu "Bitwa Pod Gorlicami"

Details
Wybierz tekst:

Sześciu strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej z Moszczenicy zabezpieczało trasę II Półmaratonu "Bitwa Pod Gorlicami" Gorlice - Łużna, zorganizowanego w dniu 2 maja 2019 roku. Wśród blisko 90 strażaków rozstawionych na trasie półmaratonu obecna była także pięcioosobowa grupa strażaków z OSP Staszkówka.

Tegoroczny półmaraton był kontynuacją ubiegłorocznej inicjatywy. Również rok temu, strażacy z OSP Moszczenica dbali o bezpieczeństwo uczestników i kibiców na trasie jego przebiegu.

Trasa Półmaratonu biegła z Gorlic, ulicami Mickiewicza, Legionów, Biecką, Solidarności, Chopina, W. Pola, Sikorskiego przez Stróżówkę, Mszankę, Wolę Łużańską, Szalową i Łużną. Meta znajdowała się na Cmentarzu Wojennym nr 123 Łużna Pustki.

W zabezpieczeniu udział wzięli: Rafał Dobek, Arkadiusz Kupiec, Karol Masłowski, Jakub Olszowski, Rafał Skrobot i Klaudia Zastępa.

   
© OSP Moszczenica 2009-2014