Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Prognoza pogody:  

   

Statystyka  

Articles View Hits
389435
   

Kto nas odwiedza  

We have 107 guests and no members online

   

Articles

Zdarzenie 8/2019 - uszkodzony dach na budynku gospodarczym w Moszczenicy

Details
Wybierz tekst:

W poniedziałek 11 marca 2019r., przed godz. 12.00 jednostka OSP Moszczenica została zadysponowana do usunięcia skutków miejscowego zagrożenia w postaci uszkodzonego dachu na budynku gospodarczym na ul. Widokowej w miejscowości Moszczenica, w skutek nocnych wichur.

W działaniach udział brał 1 zastęp OSP Moszczenica (GBA Man) w składzie: Patryk Brach, Wioleta Brach, Damian Markowicz, Krzysztof Markowicz, Jakub Smoleń, Adam Stec.

   
© OSP Moszczenica 2009-2014