Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Prognoza pogody:  

   

Statystyka  

Articles View Hits
389476
   

Kto nas odwiedza  

We have 23 guests and no members online

   

Articles

Strażacy ćwiczyli na placu targowym

Details
Wybierz tekst:

W poniedziałek 12 marca 2019r., mimo ogromnego wysiłku związanego z likwidacją miejscowych zagrożeń w skutek nocnych wichur, druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej z Moszczenicy spotkali się na ćwiczeniach na placu targowym w centrum Moszczenicy.

Tego właśnie dnia już od wczesnych godzin porannych prowadzone były działania związane z usuwaniem skutków wichury, która nocą przeszła nad regionem. Strażacy pierwszą interwencję podjęli już o 5 rano. Działania z małymi przerwami zakończone zostały około godz. 14.00

To nie zniechęciło strażaków, którzy punktualnie o godz.17.00 spotkali się na placu targowym na strażackich ćwiczeniach. Druhowie przypomnieli sobie zasady budowy linii gaśniczych, poruszania się w rocie czy pracy w aparatach.

   
© OSP Moszczenica 2009-2014