Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Ostrzeżenia pogodowe:  

Mapa ostrzeżeń dla Polski

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
318313
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 191 gości oraz 0 użytkowników.

   

Artykuły

OSP Moszczenica grała z WOŚP 2019

Szczegóły
Wybierz tekst:

Podczas 27 gorlickiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przeprowadzonego w niedzielę 13 stycznia b.r. druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy ponownie dali o sobie znać, zabezpieczając zorganizowanego na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach "Kręciołka".

Kręciołek, to nic innego jak pokaz sprawności i treningów kierowców samochodów rajdowych. Strażacy OSP Moszczenica, jako jedyna jednostka nieprzerwanie od samego początku organizacji kręciołka czuwa nad jego bezpieczeństwem.

W tej edycji druhowie z Moszczenicy czuwali wspólnie ze strażakami z OSP Dominikowice.

 

   

ziemia

   
daniel
grzesiek
krzysiek
marek
przemek
rafa
romek
stasia
tomek
wojtek
   
   
© OSP Moszczenica 2009-2014