Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Ostrzeżenia pogodowe:  

Mapa ostrzeżeń dla Polski

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
318354
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 246 gości oraz 0 użytkowników.

   

Artykuły

Młodzi strażacy na Wojewódzkim Zlocie MDP w Szaflarach

Szczegóły
Wybierz tekst:

Przedstawiciele Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działających przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy wzięli udział w VIII Zlocie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Województwa Małopolskiego, który zorganizowany został w sobotę 1 września 2018 roku w Szaflarach (pow. nowotarski).

Ósma edycja Wojewódzkiego Zlotu Młodzieży zagościła tym razem na ziemi nowotarskiej. Poprzednie zloty dwukrotnie zorganizowane zostały w Gdowie (pow. wielicki, w 2012 i w 2014 roku) zaś w latach 2015 i 2016 młodzi strażacy gościli w Wieliczce. Pierwszy zlot w 2010 roku zorganizowany został w Rabsztynie a trzeci w 2013 roku na Pustyni Błędowskiej. W ubiegłym 2017 roku gospodarzem zlotu było miasto Myślenice.

Tegoroczny zlot przyciągnął do Szaflar ponad tysiąc młodych adeptów pożarnictwa, którzy zmagali się nie tylko z ćwiczeniami praktycznymi ale także rebusami i zabawami teoretycznymi. Oprócz MDP OSP Moszczenica w zlocie udział wzięli także młodzi strażacy z OSP Staszkówka a także z OSP Ropa, OSP Pagorzyna, OSP Gładyszów i OSP Wójtowa.

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza działa przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy od 2011 roku. Od tego momentu każdego roku bierze udział w Wojewódzkich Zlotach MDP.

   

ziemia

   
daniel
grzesiek
krzysiek
marek
przemek
rafa
romek
stasia
tomek
wojtek
   
   
© OSP Moszczenica 2009-2014