Już od soboty 27 listopada 2021 Druhny i Druhowie z naszej jednostki będą rozprowadzać Kalendarze Strażackie na 2022 rok. Wszystkie darowizny zostaną przekazane na zakup niezbędnego sprzętu, w tym sprężarki do nabijania butli powietrznych.

Nasi strażacy wyruszą o godzinie 8:00 i będą chodzić w sobotę i niedzielę, później w tygodniu będziemy starali się dotrzeć do miejsc, gdzie nie udało się tego robić w weekend.

Jeśli dana osoba miała by wątpliwości, czy osoby z kalendarzami są Druhami OSP Moszczenica może to zweryfikować dzwoniąc na numer 791-232-711 (Damian Markowicz – Prezes) lub 668-341-964 (Krzysztof Markowicz – Z-ca Naczelnika).

W tegorocznych kalendarzach znacznie udało nam się poprawić czytelność kalendarium, litery są dużo większe niż w latach poprzednich. Standardowo na kalendarzu zamieściliśmy harmonogram zbiórki odpadów komunalnych.

Liczymy na miłe i ciepłe przyjęcie naszych druhów oraz wsparcie tegorocznej akcji. Jak sami Państwo widzicie ciągłe doposażanie się i szkolenia sprawiają, że jesteśmy, gdy zajdzie taka potrzeba spieszymy z pomocą i pomagamy najlepiej jak potrafimy.

Z wsparcie i ofiarność z góry Państwu dziękujemy.

W tym miejscu pragniemy podziękować restauracji Zajazd na Wzgórzu w Moszczenicy, która od lat wspiera naszą jednostkę.

kal