Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica - Wizyta u przedszkolaków z Moszczenicy z okazji Dnia Strażaka
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Ostrzeżenia pogodowe:  

Mapa ostrzeżeń dla Polski

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
296584
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

   

Aktualności

Wizyta u przedszkolaków z Moszczenicy z okazji Dnia Strażaka

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 
Szczegóły
Wybierz tekst:

Jak co roku strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej z Moszczenicy na zaproszenie przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola "Wesołe Krasnale" z Moszczenicy zorganizowali prelekcję i pokaz na placu targowym. Dla najmłodszych mieszkańców Moszczenicy było to wyjątkowe wydarzenie, które dostarczyło wiele emocji.

Druhowie opowiedzieli i pokazali dzieciom jak wygląda praca strażaka i z czym strażacy muszą się zmagać. Największym zainteresowaniem cieszyły się wozy strażackie, umundurowanie oraz pokazy strażackie. Dzieci miały okazję przymierzyć umundurowanie bojowe oraz własnoręcznie "ugasić pożar".

   

ziemia

   
daniel
grzesiek
krzysiek
marek
przemek
rafa
romek
stasia
tomek
wojtek
   
   
© OSP Moszczenica 2009-2014