OSP Moszczenica - Eliminacje szkolne OTWP 2018 za nami

Eliminacje szkolne OTWP 2018 za nami

W ostatnim tygodniu przed feriami zimowymi, z inicjatywy Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy, we wszystkich szkołach na terenie Gminy Moszczenica przeprowadzono Eliminacje Środowiskowe /Szkolne/ Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". W eliminacjach udział wzięło łącznie 76 uczestników, z czego 51 w grupie I (uczniowie klas 1-6 szkoły podstawowej) oraz 25 w grupie II (uczniowie klasy 7 szkoły podstawowej oraz 2 i 3 gimnazjum). Poniżej lista laureatów, którzy wezmą udział w Eliminacjach Gminnych OTWP.

W Eliminacjach Środowiskowych /Szkolnych/ OTWP w szkołach na terenie Gminy Moszczenicy udział wzięło:
- Zespół Szkół w Moszczenicy - 61 uczniów w tym: grupa I - 48 uczniów, grupa II - 13 uczniów
- Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Staszkówce - 15 uczniów w tym: grupa I - 3 uczniów, grupa II - 12 uczniów.
Autorami pytań konkursowych we wszystkich szkołach byli druhowie OSP Moszczenica. Zmagania udało się przeprowadzić dzięki dobrej współpracy z dyrekcjami szkół w Moszczenicy i Staszkówce a także z Zarządem OSP Staszkówka.

Zespół Szkół w Moszczenicy
GRUPA I (uczniowie klas 1-6 szkoły podstawowej)
1 miejsce - Magdalena Markowicz - 17 pkt
2 miejsce - Zuzanna Stec - 16 pkt