OSP Moszczenica - Pożegnanie średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego Iveco Unic

Pożegnanie średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego Iveco Unic

W niedzielę 28 stycznia b.r. miała miejsce uroczystość pożegnania średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego Iveco Unic, którego kilka tygodni temu zastąpił fabrycznie nowy samochód marki MAN. Ale dotychczasowy podstawowy wóz gaśniczy Iveco Unic nadal pozostaje "w boju" u strażaków z sąsiedniej gminy.

Średni samochód ratowniczo - gaśniczy Iveco Unic trafił do jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy w roku 2011. Służył bezawaryjnie przez 7 lat, zastępując starą i wysłużoną Tatrę.

Teraz samochód Iveco Unic będzie służył u strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej z Racławic (gm. Biecz).