Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica - Szkolenie z łączności w remizie OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Ostrzeżenia pogodowe:  

Mapa ostrzeżeń dla Polski

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
284950
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

   

Aktualności

Szkolenie z łączności w remizie OSP Moszczenica

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 
Szczegóły
Wybierz tekst:

W piątek 26 stycznia br. w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy przeprowadzone zostało szkolenie z łączności radiowej. W szkoleniu udział wzięli uprawnieni druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej z Moszczenicy i ze Staszkówki.

Szkolenie prowadził Naczelnik Wydziału Operacyjno-Szkoleniowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach mł. bryg. Andrzej Czeluśniak. Tematyka dotyczyła m.in. zasad organizacji łączności radiowej na poziomie kraju, województwa czy powiatu a także zasad prowadzenia korespondencji radiowej w miejscu prowadzenia działań ratowniczo - gaśniczych.

W szkoleniu udział wziął także Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach bryg. Krzysztof Gładysz, który szczegółowo omówił wydatki z budżetu państwa na zapewnienie gotowości bojowej jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z gorlickiego.

Szkolenie skierowane było do strażaków Gminy Moszczenica, którzy posiadają uprawnienia i kwalifikacje do bezpośredniego udziału w działaniach ratowniczo - gaśniczych tj. ukończyli kursy, posiadają aktualne ubezpieczenie i badania lekarskie.

   

ziemia

   
daniel
grzesiek
krzysiek
marek
przemek
rafa
romek
stasia
tomek
wojtek
   
   
© OSP Moszczenica 2009-2014