Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica - Walne Zebranie Sprawozdawcze AD 2018
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Ostrzeżenia pogodowe:  

Mapa ostrzeżeń dla Polski

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
285001
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

   

Aktualności

Walne Zebranie Sprawozdawcze AD 2018

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 
Szczegóły
Wybierz tekst:

walne 2018 02W niedzielę 21 stycznia 2018 roku w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy obradowało Walne Zebranie, które podsumowało rok 2017 oraz wyznaczyło plany i cele na bieżący 2018 rok. Walne Zebranie, będące najwyższą władzą Ochotniczej Straży Pożarnej, jednogłośnie udzieliło absolutorium Zarządowi za okres sprawozdawczy.

Walne Zebranie otworzył Prezes OSP Moszczenica dh Przemysław Wszołek. Po odśpiewaniu hymnu ZOSP RP oraz uczczeniu minutą ciszy zmarłych strażaków, przywitał on przybyłych gości a wśród nich m.in:

- Wiceprezesa ZOW ZOSP RP w Krakowie, Prezesa ZOP ZOSP RP w Gorlicach dh Krzysztofa Kosibę
- Członka Komisji Rewizyjnej Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Krakowie dh Euegniusza Stukusa
- Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach bryg. Krzysztofa Gładysza
- Wiceprezesa ZOP ZOSP RP w Gorlicach dh Tomasza Taraska
- Prezesa ZOG ZOSP RP w Moszczenicy, Wójta Gminy Moszczenica dh Jerzego Wałęgę
- Wiceprezesa ZOG ZOSP RP w Moszczenicy, Prezesa OSP Staszkówka dh Stanisława Pyzika
a także członków czynnych, honorowych, wspierających oraz Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Przewodniczącym zebrania wybrano dh Przemysława Wszołka zaś protokolantem dh Stanisławę Balakowicz. W zebraniu udział wzięło 33 spośród 54 członków czynnych Ochotniczej Straży Pożarnej z Moszczenicy, co stanowiło 61%.

Podczas Walnego Zebrania wyróżniającym się strażakom w dowód uznania społecznej pracy i wieloletniego zaangażowania wręczono odznaczenia.
- Odznaką Za Wysługę 25 lat ZOSP RP odznaczony został dh Tomasz Skrobot
- Odznaką Za Wysługę 25 lat ZOSP RP odznaczeni zostali dh Sylwester Skrobot, dh Rafał Skrobot, dh Paweł Kuna, dh Marcin Dziadzio, dh Marcin Gucwa, dh Łukasz Giera
- Odznaką Za Wysługę 10 lat ZOSP RP odznaczony został dh Łukasz Górski
- Odznaką Za Wysługę 5 lat ZOSP RP odznaczeni zostali dh Lidia Zamorska, dh Damian Markowicz
- Srebrną Odznaką MDP uhonorowano dh Michała Bajorka, dh Arkadiusza Burkota, dh Piotra Dziadzio, dh Filipa Dziadzio, dh Karola Skrobota, dh Szymona Salwę
- Brązową Odznaką MDP uhonorowano dh Arkadiusza Bratańca, dh Damiana Burkota, dh Piotra Duszę, dh Bartłomieja Kupiec, dh Klaudię Drogoń

Grono członków czynnych OSP Moszczenica zasiliła trójka kandydatów dh Wioleta Brach, dh Karol Masłowski oraz dh Arkadiusz Kupiec. Po złożeniu uroczystego ślubowania legitymacje członkowskie wręczył im Wiceprezes ZOW ZOSP RP w Krakowie dh Krzysztof Kosiba.

Szeregi członków Młodzieżowej Drużyny Pożarnej w Moszczenicy zasiliły nowe osoby. Ślubowanie złożyli dh Karolina Kupiec, dh Marcel Dobek, dh Filip Dobek, dh Dawid Stępień, dh Kacper Kamyk. Aktu pasowania dokonał Członek Komisji Rewizyjnej OW ZOSP RP w Krakowie dh Eugeniusz Stukus zaś wręczenia legitymacji Wiceprezes ZOW ZOSP RP w Krakowie dh Krzysztof Kosiba.

Po szczegółowym przedstawieniu sprawozdań z działalności OSP Moszczenica za 2017 rok oraz sprawozdania finansowego Walne Zebranie pochyliło się na planami działalności i planami finansowymi na bieżący rok, które przyjęte zostały jednogłośnie.

Przybyli goście w samych ciepłych słowach podsumowani działalność jednostki OSP Moszczenica w roku 2017. Przed jednostką kolejny intensywny rok. Rok wielu inwestycji oraz oprócz zwykłej działalności ratowniczo - gaśniczej, wielu przedsięwzięć kulturalno-oświatowo-sportowych.

   

ziemia

   
daniel
grzesiek
krzysiek
marek
przemek
rafa
romek
stasia
tomek
wojtek
   
   
© OSP Moszczenica 2009-2014