OSP Moszczenica - Druhowie z Moszczenicy na WOŚP 2018

Druhowie z Moszczenicy na WOŚP 2018

Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej z Moszczenicy aktywnie włączyli się imprezy zorganizowane z okazji 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Najpierw oddali krew a następnie zabezpieczali "gorlicki kręciołek".

Strażacy już od wczesnych godzin porannych ustawili się w kolejce aby oddać krew na wielkiej akcji zbiórki krwi z okazji WOŚP w Kwiatonowicach. Krew oddało 7 osób zrzeszonych w klubie Honorowych Dawców Krwi działającym przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy.

Kolejna grupa strażaków przez ponad 6 godzin zabezpieczała "gorlicki kręciołek" zorganizowany przez miłośników motoryzacji oraz zlot zabytkowych motocykli na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach.