Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica - Druhowie z Moszczenicy na WOŚP 2018
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Ostrzeżenia pogodowe:  

Mapa ostrzeżeń dla Polski

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
285000
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

   

Aktualności

Druhowie z Moszczenicy na WOŚP 2018

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 
Szczegóły
Wybierz tekst:

Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej z Moszczenicy aktywnie włączyli się imprezy zorganizowane z okazji 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Najpierw oddali krew a następnie zabezpieczali "gorlicki kręciołek".

Strażacy już od wczesnych godzin porannych ustawili się w kolejce aby oddać krew na wielkiej akcji zbiórki krwi z okazji WOŚP w Kwiatonowicach. Krew oddało 7 osób zrzeszonych w klubie Honorowych Dawców Krwi działającym przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy.

Kolejna grupa strażaków przez ponad 6 godzin zabezpieczała "gorlicki kręciołek" zorganizowany przez miłośników motoryzacji oraz zlot zabytkowych motocykli na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach.

   

ziemia

   
daniel
grzesiek
krzysiek
marek
przemek
rafa
romek
stasia
tomek
wojtek
   
   
© OSP Moszczenica 2009-2014