Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica - Noworoczno - opłatkowe spotkanie strażaków Gminy Moszczenica AD 2018
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Ostrzeżenia pogodowe:  

Mapa ostrzeżeń dla Polski

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
284996
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

   

Aktualności

Noworoczno - opłatkowe spotkanie strażaków Gminy Moszczenica AD 2018

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 
Szczegóły
Wybierz tekst:

Blisko pięćdziesięciu strażaków jednostek OSP Moszczenica i OSP Staszkówka w sobotę 6 stycznia 2018r., w święto Trzech Króli spotkało się na corocznym, szóstym już spotkaniu noworoczno - opłatkowym strażaków Gminy Moszczenica. Strażackie spotkania wpisały się już na stałe w tradycję rodziny strażackiej a tegoroczne odbyło się w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Staszkówce, która była gospodarzem i organizatorem.

Świętowanie rozpoczął Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Moszczenicy a zarazem Wójt Gminy Moszczenica dh Jerzy Wałęga, który przywitał druhny i druhów czynnych, honorowych, wspierających, członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej a także przybyłych gości a wśród nich m.in. Członka Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Krakowie a zarazem Prezesa OSP Moszczenica dh Przemysława Wszołka, Wiceprezesa Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Moszczenicy a zarazem Prezesa OSP Staszkówka dh Stanisława Pyzika, Gminnego Kapelana Strażaków ks. dh Krzysztofa Jarmułę, Komendanta Gminnego ZOSP RP w Moszczenicy dh Krzysztofa Markowicza oraz Przewodniczącego Rady Gminy Moszczenica Stanisława Szczerbę.

Modlitwie przewodniczył Gminny Kapelan Strażaków ks. dh Krzysztof Jarmuła, który także poświęcił opłatki. Życzeniom nie było końca. Strażacy na wzajem życzyli sobie zdrowia, realizacji planów i zamierzeń, spełnienia marzeń a nade wszystko wzajemnego szacunku, współpracy i przejścia ramie w ramie całego 2018 roku. Nie obyło się także bez śpiewu kolęd, które prowadził chór parafialny pod batutą Piotra Burkota.

   

ziemia

   
daniel
grzesiek
krzysiek
marek
przemek
rafa
romek
stasia
tomek
wojtek
   
   
© OSP Moszczenica 2009-2014