Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica - Spotkanie polskich i słowackich strażaków w sprawie współpracy
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Ostrzeżenia pogodowe:  

Mapa ostrzeżeń dla Polski

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
285008
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

   

Aktualności

Spotkanie polskich i słowackich strażaków w sprawie współpracy

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 
Szczegóły
Wybierz tekst:

Zacieśnienie współpracy oraz wyznaczenie nowych horyzontów zadań i relacji, to cele jakie przyświecały spotkaniu strażaków OSP Moszczenica i OSP Staszkówka ze strażakami ochotnikami z partnerskiej jednostki Dobrovolny Hasicsky Zbor Spisske Hanusovce na Słowacji. Uroczyste spotkanie miało miejsce w dniu 30 grudnia 2017 roku w siedzibie DHZ Spisske Hanusovce.

W spotkaniu udział wzięła pięciosobowa delegacja strażaków. Tamatyka spotkania dotyczyła podsumowania dotychczasowej współpracy m.in. wspólnego udziału w uroczystościach i posiedzenich organów statutowych a także poszerzenia współpracy o udział w zawodach sportowo - pożarniczych.

Strażacy wymienili się także poglądami na zasady funkcjonowania ochotniczego pożarnictwa w Polsce i na Słowacji.

   

ziemia

   
daniel
grzesiek
krzysiek
marek
przemek
rafa
romek
stasia
tomek
wojtek
   
   
© OSP Moszczenica 2009-2014