OSP Moszczenica - Nowa podłoga na sali przyjęć remizy OSP Moszczenica

Nowa podłoga na sali przyjęć remizy OSP Moszczenica

Przez ostatnie tygodnie trwały prace remontowe na sali przyjęć remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy. Całkowicie wymieniono podłogę a także dokonano odświeżenia ścian. Całość prac wyceniono na blisko 17.000,00 zł.

Remont sali przyjęć polegał na usunięciu zniszczonego parkietu, usunięciu kleju pozostałego po parkiecie, gruntowaniu podłoża, wyrównaniu podłoża pod układanie płytek poprzez wykonanie wylewki, ułożeniu płytek, fugowaniu. Wykonano także prace w zakresie usunięcia baru oraz wybicia okna podawczego z kuchni. Druhowie dokonali ponadto przeróbki centralnego ogrzewania oraz pomalowali ściany.

Na ten cel pozyskano dotację w wysokości 7.500,00 zł z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji za pośrednictwem Krajowego Systemu Ratowniczo - Gaśniczego oraz dotację w wysokość 6.000,00 zł z budżetu Gminy Moszczenica. Pozostałe środki do własny wkład finansowy i osobowy druhen i druhów OSP Moszczenica.