Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica - OSP Moszczenica wybrana najlepszą OSP pow. gorlickiego
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Ostrzeżenia pogodowe:  

Mapa ostrzeżeń dla Polski

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
296549
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

   

Aktualności

OSP Moszczenica wybrana najlepszą OSP pow. gorlickiego

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 
Szczegóły
Wybierz tekst:

Podczas posiedzenia Prezydium Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gorlicach, przeprowadzonego w piątek 17 listopada b.r. wybrano najlepszą Ochotniczą Straż Pożarną pow. gorlickiego, która tym samym reprezentować będzie powiat podczas zmagań szczebla wojewódzkiego. Wyboru dokonano na podstawie regulaminu na „Najlepszą jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej Województwa Małopolskiego AD’ 2017 r.” pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Małopolskiego oraz Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Posiedzeniu Prezydium ZOP ZOSP RP w Gorlicach przewodniczył Prezes dh Krzysztof Kosiba. Posiedzenie rozpoczęto minutą ciszy ku uczczenia śp. dh Mariana Uszko, wieloletniego członka ZOP ZOSP RP w Gorlicach. Prezes Kosiba przedstawił sprawozdanie z działalności od ostatniego posiedzenia, szczegółowo omówił stan realizacji programu wsparcia służb ratowniczych oraz konkursu Ministra Sprawiedliwości skierowanego do małopolskich OSP a także zwrócił uwagę na sprawy bieżące.

Komisja konkursowa, w skład której weszli dh Tomasz Tarasek (gm. Bobowa), dh Stanisław Bara (gm. Łużna), dh Paweł Baranowski (gm. Sękowa) oraz dh Tadeusz Górski (gm. Gorlice), jednogłośnie podjęła decyzję, iż powiat gorlicki w konkursie na najlepszą OSP woj. małopolskiego reprezentować będzie Ochotnicza Straż Pożarna z Moszczenicy. Na konkurs spłynęły dwie prace. 21 stronicowe opracowanie jednostki OSP Biecz oraz 138 stronicowe opracowanie OSP Moszczenica.

Na zakończenie Członek Wojewódzkiej Komisji ds. Młodzieży ZOSP RP w Krakowie dh Przemysław Wszołek szczegółowo omówił przygotowania do I Halowego Turnieju Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z pow. gorlickiego, który zostanie zorganizowany 3 grudnia b.r. na hali OSIR w Gorlicach.

   

ziemia

   
daniel
grzesiek
krzysiek
marek
przemek
rafa
romek
stasia
tomek
wojtek
   
   
© OSP Moszczenica 2009-2014